Jaunums

Dzīvoklis ar skaistu skatu uz Daugavu

Cena: 198000 Eur

Vairāk

Ekskluzīvs dzīvoklis jauna projektā

Cena: 1180000 Eur

Vairāk

Cena: 300000 Eur

Vairāk

08.05.2014
Uzturēšanās atļauju kārotājiem īpašumā būs jāiegulda vismaz ceturtdaļmiljonu eiro.
Saeima ceturtdien, 6.maijā galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus otrreizējai caurlūkošanai nosūtītajā 
Imigrācijas likumā.Ilgās diskusijās tapušie grozījumi paredz sākot no šā gada septembra līdz 250 000 eiro palielināt cenu slieksni termiņuzturēšanās atļauju iegūšanai par investīcijām nekustamajos īpašumos.

07.05.2014
Termiņuzturēšanās atļauju programma – veiksmes atslēga būvniecības, arhitektūras, nekustamo īpašumu un banku nozarēm
Latvijas īstenotā ārvalstu investoru piesaistes programma rada būtisku pienesumu Latvijas ekonomikai, turklāt ar salīdzinoši zemām administratīvajām izmaksām. Kopumā programmas īstenošanas laikā Latvijas ekonomikas ienākumi mērāmi teju 600 miljonu eiro apmērā, tāpēc jebkāda šīs programmas ierobežošana vai slēgšana atstās būtiskas sekas ne tikai uz nekustamā īpašuma nozari, bet arī uz Latvijas attīstību kopumā.

29.04.2014
Krievijas un Ukrainas konflikts nav ietekmējis investoru aktivitāti Latvijā
Prognozējot Ukrainas un Krievijas konflikta ietekmi uz nekustamā īpašuma nozari Latvijā, LANĪDA eksperti izvirza vairākus scenārijus. “Abu valstu iekšpolitiskās situācijas dēļ, ticama ir finanšu līdzekļu pastiprināta aizplūšana gan no Krievijas, gan Ukrainas. Daļa no šiem līdzekļiem var nonākt arī Latvijā, tai skaitā arī kā ieguldījumi nekustamajā īpašumā. Tomēr līdzekļu apmērus šobrīd ir grūti prognozēt, jo tie atkarīgi ne tikai no Krievijas tālākās rīcības, bet arī starptautiskajām sankcijām,” komentē Aldis Riekstiņš, LANĪDA Starptautisko sakaru nodaļas vadītājs.

Visi jaunumi